גם יציבות כלכלית וגם מינוף להגדלת נכסים

הירשמו וקבלו בחינם את סדרת הסרטונים שיוציאו אתכם מהמינוס

תוכנית ליווי אישי למשפחות

תוכנית הליווי למשפחות מתאימה לכל משפחה שרוצה לנהל כלכלת בית נכונה, חכמה ובריאה. ביחד נעבור על התקציב החודשי שלכם ונבנה תכנית שתאפשר לכם לצאת מהמינוס, ללמוד להתנהל כלכלית נכון ולזכות ביציבות כלכלית.

 ו

תוכנית ליווי אישי לעסקים

לא קל להחזיק עסק בישראל ולעיתים קרובות זה גם פוגע בתקציב האישי שלכם. התכנית תעניק לכם את כל הכלים שאתם צריכים כדי לקדם את העסק שלכם ולהתנהל באמצעות תזרים שוטף.

הלשכה הפיננסית

הלשכה הפיננסית מאגדת את מיטב המומחים בארץ להשקעות במגוון רחב של תחומים. המומחים שלנו יעזרו לכם למצוא את ההשקעה הטובה והמניבה ביותר עבורכם.

קורס יועצים לכלכלת המשפחה ומינוף נכסים

רוצים​ לעזור למשפחות ולבעלי עסקים? גם אתם יכולים להפוך ליועצים ולשנות את חייהם של אלפי משפחות. בקורס שלנו תקבלו את כל הכלים הדרושים ליועץ כלכלי כדי שיוכל להוביל ולהדריך משפחות ליציבות כלכלית.

אם הייתי שואל אתכם לכמה כסף אתם זקוקים כדי לחיות טוב ובלי דאגות, מה הייתם עונים? אני די בטוח שרובכם תגידו שצריך משכורות גבוהות במיוחד – אבל, אם תענו על השאלה הזאת בכנות, תגלו שעם תכנון פיננסי נכון תוכלו לחיות הרבה יותר מ-טוב.

בתהליך, נתחיל בתכנון פיננסי ברמה החודשית ובסופו של דבר – נגיע לשינוי הרגלים והתנהגות שתאפשר לכם לתכנן את חייכם הפיננסיים, לבצע מעקב אחרי הוצאות חודשיות ובסוף – לקצור את הפירות ולהישאר עם הרבה יותר כסף בארנק.
אופיר זילביגר

רוצים לקבוע פגישה?

אם אתם עדיין לא בטוחים אם התכנית שלנו מתאימה לכם, אנחנו נשמח להיפגש איתכם, להכיר אתכם ולספר לכם איך ומה אנחנו הולכים לעשות ביחד כדי להבטיח לכם יציבות כלכלית. 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן