קצת עליי

יועץ ומאמן בכלכלת המשפחה וניהול ההון האישי. נשוי ואב מאושר לחמישה ילדים. יועץ ומאמן מוסמך בכלכלת המשפחה, חבר באיגוד המאמנים והיועצים לכלכלת המשפחה וחבר באיגוד המתכננים הפיננסיים בישראל (UFPI) בוגר תואר ראשון ושני, מאחוריי קריירה של כמעט 10 שנים במשרד ממשלתי.

בשלוש השנים האחרונות עוסק במקצוע שהוא שליחות- בליווי, ייעוץ ואימון למשפחות, יחידים ועובדי ארגונים להצלחה כלכלית ואישית. בגילי "המופלג" כבר הספקתי להיות במינוס וחובות, לצאת מהם, להשתקם כלכלית, לרכוש 3 דירות משלי, לעזוב עבודה מבטיחה עם קביעות ותנאים ולהקים עסק מצליח

הסיפור האישי שלי

מצטער לאכזב אתכם. אין לי איזה סיפור גבורה על ילד אשפתות שצמח מהרחוב וגדל לתפארת. לא סבלתי מהתעללות או מהזנחה ואפילו אין לי הפרעת קשב. למעשה, מעולם לא היה חסר לי דבר. תמיד קיבלתי את כל מה שרציתי והרבה מעבר לכך. מעולם לא התמודדתי עם דילמה כלכלית כלשהי. ילד שמנת, חד וחלק.

השנים חלפו ובגיל 21 השתחררתי משירות סדיר כלוחם ומפקד בחטיבת הנח"ל ואני כבר אבא ל-2 בנות מקסימות. בדיוק מתחיל לאכול את הסרט של החיים- מאיפה לעזאזל אמור לצמוח כל הכסף הזה? רגע רגע חכו לי. החיים רצים מהר הרבה יותר ממני ואני מתעייף.

בסדר, הבנתי, צריך לעבוד קשה, אז הלכתי לעבוד קשה. ממש קשה. הכי קשה שאפשר! חלוקת עיתונים, אבטחה, תוך כדי זה לימודים. תואר ראשון, תואר שני. הכל כדי להחזיק ראש מעל המים. פתאום, החלום הוורוד של חתונה בגיל צעיר ומשפחה גדולה התגלה כחרב פיפיות. 5 שנים לתוך הנישואים, אני לקראת סיום תואר, מחזיק במשרה מצוינת במשרד ממשלתי עם שכר יפה. אשתי מורה חרוצה וגם מרוויחה לא רע והדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו זה: "אוי לא… יש לי הכל ואין לי כלום. אני אצטרך לעבוד עד סוף ימיי כדי לממן את מה שבניתי עד עכשיו". "חודש אחד בלי עבודה והכל קורס פנימה כמו מגדל קלפים".

אומרים שאנשים עושים שינוי רק כשמגיע משבר. ולצערי זה מה שקרה גם לי. אולי בעצם לשמחתי, טוב שזה תפס אותי בגיל צעיר. יום אחד באמצע 2015 כשאני בן 28 ואבא ל4 ילדים, הסתכלתי ימינה ושמאלה וכל מה שראיתי זה אוברדראפט, כמה הלוואות וכרטיס אשראי שעובר יום כן יום לא. היום לא. ואז הבנתי שדי. הספיק לי. לא יכול יותר, לא רוצה יותר. חייב שינוי ומהר! בלית ברירה הבנתי את גודל הצרה ואת גודל האחריות המוטלת עליי. התאפסתי. מאותו רגע הלכתי ללמוד כל דבר שקשור לניהול הכסף. לקחתי ייעוץ , קורסים, למדתי ממנטורים בארץ ובחו"ל, ספרים, סדנאות. מה לא? הכל כדי לצאת מזה ומהר!

היום, אבא ל5 ילדים מדהימים, בלי מינוס, מחזיק בשלושה נכסים והצלחתי להתפטר מהעבודה שלי כדי לעסוק בחזון שלי - לעזור למשפחות כמו המשפחה שלי להגיע ממצב של מינוס ליציבות כלכלית ומשם לנכסים וגם להגשים יעדים בחיים.

התוכנית שלי מאפשרת למשפחות לשלוט בכסף כדי להרוויח מחדש את חופש הבחירה. כסף הוא רק אמצעי בדרך.

אימבר 7, פתח תקווה

דילוג לתוכן